"Ekonomik seferberlik başlatıyoruz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ekonomide, hukukta ve demokraside yeni bir seferberlik başlatılacağını ifade etti.

GÜNLÜK MEVZULAR 14.11.2020, 14:48
"Ekonomik seferberlik başlatıyoruz"

AK Parti Kars ve Karaman 7.Olağan İl Kongresi'ne canlı bağlantı üzerinden katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan "AK Parti geçtiğimiz 18 yılda ülkemizi demokraside ve kalkınmada tarihinde görülmemiş hizmetlerle yatırımlarla eserlerle tanıştırmıştır.Milletimizin partimize teveccühü artarak sürüyor. Biz sadece geçmişin ve bugünün değil, geleceğin de partisiyiz." dedi.

Ekonomide, demokraside ve hukuk alanında yeni bir seferberlik başlatılacağını belirten Erdoğan  "18 yılda hem milletimizi özlemini çektiği haklara, özgürlüklere, itibara kavuşturduk hem de vatan topraklarının her karışını eserlerle hizmetlerle yatırımlarla donatarak geri kalmışlık zincirini kırdık. Böyle tarihi ve kutlu bir mücadelede senlik benlik kavgasına, şahsi çıkarları davasının üzerine çıkarmaya, hele hele kibre, atalete, tembelliğe, nobranlığa asla yer yoktur. Bugün artık milletimize ve tüm dostlarımıza güven veren, umut veren, heyecan veren bir Türkiye var. İnşallah hedeflerimize doğru adım adım yaklaştıkça demokraside ve ekonomide çok daha büyük kazanımlara kavuşacağız." diye konuştu.

Salgın konusunda uyarılarda bulunan Erdoğan "Milletimizden tedbirlere hassasiyetle riayet etmelerini bekliyorum. Milletimizden bu kritik dönemde salgınla mücadele için uygulamaya koyduğumuz tedbirlere hassasiyetle riayet etmelerini bekliyorum. Kurallara uymaz ve kendi sağlığımızı kendimiz korumazsak bu yükü taşımakta zorlanabiliriz." dedi.

Yazar Ahmet Kekeç'in vefatı hakkında ise "Değerli kardeşim yazar Ahmet Kekeç bugün Rahmet-i Rahman'a kavuştu. Rabb'im taksiratını hasenata tebdil etsin. Cennetiyle cemaliyle müşerref kılsın. Ailesine ve tüm milletimize baş sağlığı diliyorum." dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü

Günün önemli haber ve videoları WhatsApp kutunuzda! Telefon numaranızı yazın, hemen abone olun...

Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Namaz Vakti 06 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@