DOLAR
33,04 +0.65
EURO
36,02 +0.40
ALTIN
2.559,61 +0.40
BIST
11.065 +0.37
BITCOIN
57.750 +0.96
12

Sayfalar / Öne Çıkan Sayfalar

Sayfalar / Popüler Sayfalar

Kurumsal

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Mevzu olarak bizler için sitemizi ziyaret eden dostlarımızın bilgilerinin güvenliği her şeyden daha önemlidir. Gizlilik Politikası başlığı altında hazırladığımız bu yazı, sitemizi ziyaret eden veya sitemize üye olan dostlarımızın güvenliği konusundaki detayları içermektedir.

Kullanıcı Verilerinin Kaydedilmesi ve Güvenliği

Sitemizi ziyaret eden dostlarımıza ait hiçbir özel veriyi kayıt altına almıyoruz. Ziyaretçilerimizin site içerisindeki dolaşımı sadece anonim olarak site gezinme deneyimi amacıyla kaydedilir. Sitemize üye olan dostlarımızın özel verileri ise ancak kendi kullanım tercihlerine göre belirlenmektedir.

Üyemizin sistemde hesap oluşturulması sırasında paylaştığı bilgilerin güvenliği Mevzu Hukuk Danışmanlığı’nın sorumluluğundadır. Sistemimize kayıt yaptıran üyelerimizin bilgileri sistem tarafından şifrelenmektedir. Herhangi bir dolandırıcılık ya da saldırı tehdidine karşı güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Üyemizin sisteme kayıt yaparken yazacağı hesap bilgileri ve şifreleri kendisine özeldir. Başka kişi ya da kuruluşlarla paylaşılamaz. Bu konudaki ihmali ya da kusurundan üyemizin bizzat kendisi sorumludur. Bu açıdan üyelerimize bilgilerini kimseyle paylaşmamasını tavsiye ediyoruz.

Kullanıcı Verilerinin Bilgilerinin Kullanımı

Sitemizi ziyaret eden ya da sitemize üye olan dostlarımızın sistem üzerindeki kullanım verileri, daha iyi bir kullanıcı deneyimi geliştirme çalışmaları ve sistem iyileştirmelerinde referans veri olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca kullanım verileri sistem geliştirme süreçlerinde istatistiksel bilgi sağlaması açısından anonim olarak kaydedilebilir. 3. kişi ve kuruluşlarla da paylaşılabilir.

Sitemize üye olurken paylaştığınız ya da daha sonraki süreçlerde belirttiğiniz kullanım tercihleri, site üzerindeki içeriklerden daha kolay yararlanılabilmesi için dikkate alınır. Sitenin kullanıcı tercihlerine göre şekillenen dinamik alanlarında, içerikler kullanıcı tercihlerine göre öncelikli olarak sunulabilmektedir.

Kullanıcı Bilgilerinin Paylaşımı

Sitemize üye olan dostlarımız tarafından, siteye üye olurken belirlenen (veya ilişkilendirilen sosyal medya hesaplarında yer alan) “kullanıcı adı” gibi bilgiler, sadece site üzerinden gerçekleştirilen paylaşım ve yorumlar gibi işlemlerde tüm kullanıcılara açık olarak gösterilmektedir. Bunun dışındaki kullanıcı ve kullanım verileri sistem üzerinde güvenli bir şekilde, hukuk ekibimizin kontrolünde saklanmaktadır.

Mevzu olarak sitemizi ziyaret eden ya da sitemize üye olan dostlarımızın, site üzerindeki yasal işleme sebebiyet verecek faaliyetleri sonucu resmi makamlardan gelecek talepler karşısında, kullanıcı ve kullanıma ilişkin verileri ilgili makamlar ile paylaşma hakkını saklı tutmaktayız. Her türlü öneri, değerlendirme ve şikâyetlerinizi bizimle paylaşmanızdan memnuniyet duyarız.

Öneri ve görüşlerinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz. Her mailinize geri dönüş yapmaya özen göstereceğiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@