DOLAR
7.3733 +0.11
EURO
8.7467 +0.36
ALTIN
463.359 +0.55
BIST
1084 0.00
19°

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Netflix'in merakla beklenen dizisi Atiye'den fragman geldi

Dizi 13.12.2019, 13:02

Netflix'in merakla beklenen ikinci Türk dizisi Atiye'nin resmi fragmanı yayınlandı. Başrollerde Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün yer aldığı dizi 27 Aralık'ta tüm dünyada aynı anda gösterimde olacak.
Netflix'te izleyicilerin karşısına çıkacak olan Atiye dizisi, ilk fragmanı ile dikkat çekti. Başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün rol aldığı dizi, mistik bir olayı anlatacak. Göbeklitepe'nin de bir parçası olacağı Atiye dizisinde gizem perdesi aralandıkça olaylar daha da derinleşecek. Göbeklitepe sahneleri dikkat çeken Atiye dizisinin fragmanında, mistik olaylar ön planda yer aldı. Sırlarla dolu bir sembolün başlattığı olayları izleyeceğiz.

Atiye dizisinin konusu nedir?
Genç ve güzel bir ressam olan Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, genç bir ressamın (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesine yol açacaktır.

Beren Saat ve Mehmet Günsür Başrollerde
Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı 8 bölümlük dizinin kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Yürütücü yapımcılığını Onur Güvenatam ile birlikte Özge Bağdatlıoğlu ve Jason George’un paylaştığı Atiye’yi Nuran Evren Şit kaleme aldı. Yapımcılığını Alex Sutherland’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık yer alıyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@